Make your own free website on Tripod.com

Turkcelebs - Alev Sayın ÖZEL

| İyi Bir Güzeller Link Sitesi | e-mail almak isterseniz isim@Gencturk.net | www.isim.bz.tc 'li bedava site|
Alev Sayın Alev Sayın - Türkcelebs Özel Bölüm
Alev Sayın
Alev Sayın - ALEV SAYIN

Alev Sayın Resim Galerileri
Alev Sayın Resim galerileri toplam 8 Erotik resim galerisi ve 30 erotik resim içerir.
Galeriler : 1 2 3 4 5 6 7 8

gazeteler.gencturk.net  ekonomi.gencturk.net devlet.gencturk.net  spor.gencturk.net  otomobil.gencturk.net  sinema.gencturk.net  hosting.gencturk.net

 turkcelebs - en güzeller burada

Bu siteyi yapan kişi, Murat Ali Karakalem olarak siteyi gezerken memnun olmanızı dilerim. Gençtürk.net'e Link bölümüne Türkcelebs'i almasından dolayı teşekkür ederim. Sayelerinde linklerle değil sadece sitelerle uğraşabiliyorum.
yasal uyarı - disclaimer : bu site sevgi belirtisi amaçlı olup hiç bir kar veya kazanç için yapılmamıştır, tamamen amatörcedir. Sitede yayınlanan reklamlar bize bu siteyi kurma olanağı sağlayan hosting şirketi tarafından bizim irademiz olmadan kendi giderlerini karşılamak için eklenmektedir, bu reklamlardan hiç bir kazancımız yoktur. Bu siteyi yaparken harcadığımız zaman için dahi hiç bir karşılık almış değiliz böyle bir beklentimiz de yoktur. Sitede bulunan fotoğraflar diğer sitelerde de bulunan ve oralarda bulunmalarına karşı herhangi bir işlem veya talep yapılmamış olması nedeniyle bu sitede kullanılmasında da bir sakınca olmayacağı düşünülerek eklenmiştir, eğer burada bulunan herhangi bir şeyin yasal sahibi olduğunuz kanısında iseniz ve sahibi olarak bunların burada bulunmasında bir sakınca buluyor ve/ya kaldırılmasını istiyor iseniz buraya tıklayarak ve isteğinizi yazarak bize belirtiniz, hemen, bu yazınız bize ulaşır ulaşmaz, bu uyarınız dikkate alınacak ve gereği yapılacaktır. Unutulmamalıdır ki bu site gazete kupürünü odasının duvara asıp gelen arkadaşlarına da gösteren bir hayranın düşüncesi ile paralel bir düşünce ile yapılmıştır.
Burada bizce link verilmiş siteler sadece link değişimine girmiş sitelerdir, o sitelerin buradan herhangi bir sorumluluğu yoktur. bu site v yapanlar da o sitelerden sorumlu değildir. Bilinmelidir ki link değişiminden sonra içerikler değişebilmekte ve link verdiğiniz site sonradan başka bir görüntüye haberiniz olmadan bürünebilmektedir. Link vermek yol tarif etmek ile aynı değerdedir ve birisine postanenin yolunu tarif ettiğinizde o kişinin oradan posta pulu almasından veya orada kız arkadaşıyla randevulaşmasından sorumlu olmadığınız gibi internette de link verince linki tıklayan kişinin yaptıklarından sorumlu değilsinizdir.